Suvekool

juulis ja augustis 2018

* fotograafia põhitõed

* kompositsiooni seaded

* valguse kontrollimine

* failihalduse baasteadmised

see on reaalne käsitööoskuse õpe.

Suvekool on mõeldud noortele fotohuvilistele vanuses 15-18. Hea, kui sul on juba väike kogemus pildistamisest ja oma kaamera samuti kaasa võtta.

Suvekool toimub kolmel järjestikusel päeval, tiheda õppega nii teoreetiliste baasteadmiste ülevaatega kui ka juba praktiliste kogemuste rakendamisega. Lõpuks teeme kompositsiooni analüüsi ja arutleme tehtud fotode üle - et saada kaasa parimad viited ja näpunäited, mida oma kaameraga teha.

Suvekooli hind: 150€


Tagastamatu registreerimistasu on 75€ vahetult peale registreerimist.

See vahva suvekool toimub imelises Hatu mõisas fotograafi ja koolitaja Henry Mang'i käe all.

Henry on enam kui 30-aastase kogemusega fotograaf ja graafiline disainer, enamjaolt spetsialiseerunud portree-, pulma-, arhitektuur-, toote- ja reklaamfotole. Henry on Eesti Fotograafide Liidu liige ja oli liidu tegevjuht aastatel 2008-2015. Viimase kümne aasta jooksul on ta olnud aktiivne fotoliidu kutseeksami hindamiskomisjonis ning aidanud oma energiaga kaasa sadadele noorfotograafidele..

Foto suvekooli toimumiskohaks on ligi 400-aastase ajalooga Hatu mõis ja mõisapark. Hatu asub eemal linnakärast ja suurtematest maanteedest, tunnise autosõidu kaugusel Tallinnast. See on lausa loomulik keskond loometööle ning enese kunstiliste omaduste väljendusele.

Suvekoolid noortele toimuvad: 5-7 juuli, 23-25 juuli, 13-15 august

Vali sobivad kuupäevad ja registreeri siin