Suvekool

juunis, juulis ja augustis 2018

Kahepäevane sotsiaalmeedia fotokoolitus koos ööbimisega.

Suvekool on mõeldud eelkõige oma toodet või teenust pakkuvale ettevõtjale või eraisikule, kes soovib ennast sotsiaalmeedia kanalites paremini nähtavaks muuta.

Hea, kui sul on juba väike kogemus pildistamisest ja oma kaamera samuti kaasa võtta.

Suvekoolis võtame läbi fotograafia põhitõed ja kompositsiooni seaded, valguse kontrollimise ja failihalduse baasteadmised - see on reaalne käsitööoskuse õpe.

Suvekool toimub kahel järjestikusel päeval, tiheda õppega nii teoreetiliste baasteadmiste ülevaatega kui ka juba praktiliste kogemuste rakendamisega. Lõpuks teeme kompositsiooni analüüsi ja arutleme tehtud fotode üle - et saada kaasa parimad viited ja näpunäited, mida oma kaameraga teha ning kuidas oma oskusi kõige paremini sotsiaalmeedias kasutada.

Sinu koolituse panus: 108€ Lisaväärtused: tervislik toit ja ööbimine mõisa ärklikorrusel (kokku 54€) Toidulaual on alati mõni terav supp ja mõisa rukkileib ning tervisliku maiuse kõrvale sobib alati küsida piirkonna parimat kohvi.

See vahva suvekool toimub imelises Hatu mõisas fotograafi ja koolitaja Henry Mang'i käe all.

Henry on enam kui 30-aastase kogemusega fotograaf ja graafiline disainer, enamjaolt spetsialiseerunud portree-, pulma-, arhitektuur-, toote- ja reklaamfotole.
Henry on Eesti Fotograafide Liidu liige ja oli liidu tegevjuht aastatel 2008-2015. Viimase kümne aasta jooksul on ta olnud aktiivne fotoliidu kutseeksami hindamiskomisjonis ning aidanud oma energiaga kaasa sadadele noorfotograafidele..

Foto suvekooli toimumiskohaks on ligi 400-aastase ajalooga Hatu mõis ja mõisapark. Hatu asub eemal linnakärast ja suurtematest maanteedest, tunnise autosõidu kaugusel Tallinnast. See on lausa loomulik keskond loometööle ning enese kunstiliste omaduste väljendusele.

Fotokoolitused toimuvad: 11-12 juuni, 14-15 juuli, 27-28 august

Vali sobivad kuupäevad ja registreeri siin