Kompositsiooni ja valguse haldus

Kahepäevane fotokoolitus koos ööbimisega.

Koolitus on mõeldud eelkõige edasijõdnud või tegevust alustanud fotograafile, kes soovib oma pildistamistehnikat täiustada ning leida uusi nippe paremateks ülesvõteteks.

Koolituse peamine eesmärk on erinevate kompositsiooni ja võttenurkade kasutusele võtmine ning valguse sügavam mõistmine ja kontrollimine, samuti võtame läbi failihalduse baasteadmised - see on reaalne käsitööoskuse õpe, mida koheselt ellu rakendada.

Koolitus toimub kahel järjestikusel päeval, nii praktiliste kui teoreetiliste baasteadmiste ülevaatega kui ka juba uute vaatenurkade rakendamisega reaalsete praktiliste kogemuste näol. Teeme põhjaliku kompositsiooni analüüsi ja arutleme tehtud fotode üle - et saada oma fotokotti kaasa parimad viited ja näpunäited, mida oma kaameraga teha ning kuidas oma oskusi kõige paremini reaalsetes olukordades kasutada.

Valikuline lisavõimalus: tervislik toit ja ööbimine mõisa ärklikorrusel (kokku 108€)

See väärtuslik koolitus toimub imelises Hatu mõisas fotograafi ja koolitaja Henry Mang'i käe all.

Henry on enam kui 30-aastase kogemusega fotograaf ja graafiline disainer, enamjaolt spetsialiseerunud portree-, pulma-, arhitektuur-, toote- ja reklaamfotole.
Henry on Eesti Fotograafide Liidu liige ja oli liidu tegevjuht aastatel 2008-2015. Viimase kümne aasta jooksul on ta olnud aktiivne fotoliidu kutseeksami hindamiskomisjonis ning aidanud oma energiaga kaasa sadadele noorfotograafidele..

Koolituse toimumiskohaks on ligi 400-aastase ajalooga Hatu mõis ja mõisapark. Hatu asub eemal linnakärast ja suurtematest maanteedest, tunnise autosõidu kaugusel Tallinnast. See on lausa loomulik keskond loometööle ning enese kunstiliste omaduste väljendusele.

Masterclass koolitused toimuvad kokkulepitud aegadel. Palun registreeri oma soov ning leiame koos sobiva aja, et sind fotograafia teel aidata.

Registreeri siin